MENIU

Komentarai įrašui Bendrovei „Gridins Enterprise LT“ – valstybinės reikšmės apdovanojimas yra išjungti Verslas

Bendrovei „Gridins Enterprise LT“ – valstybinės reikšmės apdovanojimas

Tik antrus metus  Klaipėdoje gyvuojanti uždaroji akcinė bendrovė (UAB) „Gridins Enterprise LT“, už pastangas mažinant bedarbystę Lietuvoje, buvo įvertinta valstybinių institucijų.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) kartu su Lietuvos darbo birža (LDB) rengiamuose kasmetiniuose darbdavių apdovanojimuose už naujų darbo vietų kūrimą, „Gridins Enterprise LT“, nominacijoje  „Už jaunimo intergaciją į darbo rinką 2011“ tapo trečiosios vietos laimėtoja.

Vasario mėnesio pradžioje ,Vyriausybėje vykusiame renginyje, bendrovės „Gridins Enterprise LT“ vadovui  įteiktas apdovanojimas ir padėkos raštas.

„Mums, kaip jaunai  bendrovei,  šis įvertinimas yra neabejotinai labai reikšmingas. Tai – įrodymas, kad einame teisinga kryptimi ir puiki motyvacija siekiant iškeltų sau tikslų“, – teigia „Gridins Enterprise LT“ direktorius Ivan Pupšys.

Per 2011 metus Gridins Enterprise LT“ darbo vietas sukūrė 16-ai jaunų žmonių, kurie buvo apmokyti  „Gridin‘s Group“ tarptautiniame mokymo centre.

Gridin’s Group – kompanijų grupė, vystanti laivų statybos ir remonto, pramoninio alpinizmo, mokymų centro, neardomos kontrolės, pastolių montavimo paslaugas. Šiuo metu kompanijoje dirba 700 darbuotojų įvairiose pasaulio šalyse.

Įrengus tarptautinį mokymo centrą, jame jau buvo surengta daugiau nei 60  IRATA (Tarptautinė pramoninio alpinizmo asociacija) mokymų kursų Lietuvos ir užsienio specialistams iš Egipto, Moldavijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Azerbaidžano, Turkijos, Švedijos, Danijos.

Mokymo centre tobulinosi ir kvalifikaciją kėlė daugiau kaip 600 specialistų.

„Norinčiųjų dirbti – nemažai. Tikrai dar ne visas jaunimas emigravo. Ieškodami darbuotojų didžiausią dėmesį skiriame anglų kalbos žinioms ir fiziniam pasirengimui, o kitas, profesines žinias jaunimas įgyja mokymo centro kursuose. Per mėnesį šiame centre surengiame po vieną kursą, kuriame mokosi apie 10 žmonių“, – pasakojo „Gridins Enterprise LT“ direktorius.

Kasmetiniame renginyje Lietuvos  įmonių atstovai buvo apdovanoti keturiose nominacijose: už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose, už socialiai pažeidžiamų žmonių integraciją į darbo rinką, už jaunimo integraciją į darbo rinką ir už iniciatyvą pradėti bei plėtoti verslą.

Šiemet nominuoti darbdaviai, kurie savo aktyvia veikla prisidėjo prie užimtumo skatinimo šiuose šalies miestuose ir rajonuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje, Marijampolėje, Utenoje, Ukmergėje, Plungėje, Šalčininkuose, Kaišiadoryse, Šilalėje, Širvintose, Pabradėje, Rietave, Šakiuose.

Įmonių specializacija pati įvairiausia – nuo gamybos, prekybos ir statybos iki pramoninio alpinizmo, metalo apdirbimo, krovinių pervežimo ir kitų paslaugų teikimo.

Share

Komentavimas atjungtas