MENIU

Komentarai įrašui Klaipėdoje – nauja parduotuvė moto sporto gerbėjams yra išjungti Pranešimai spaudai

Klaipėdoje – nauja parduotuvė moto sporto gerbėjams

Nuo šiol Žemaitijos krašto baikeriams ir moto sporto gerbėjams nekils rūpesčių ieškant reikiamų dalių, aprangos ir aksesuarų savo plieniniams žirgams. Tuo pasirūpins Klaipėdoje duris kovo 30 d. atverianti  moto transporto parduotuvė „Motorbike“.

Uostamiestyje, Dubysos g. 6 esančiose erdviose patalpose įsikurs ne tik moto transporto ir keturračių dalių bei priedų parduotuvė, čia netolimoje ateityje planuojama teikti ir serviso paslaugas.

„Motorbike“ – ne naujokai rinkoje. Įmonės parduotuvė ir servisas sėkmingai veiklą ilgus metus plėtoja Utenoje. „Motorbike“ specialistams savo plieninius žirgus patiki motociklų sporto profesionalai ir mėgėjai iš visos Lietuvos. Sulaukiam klientų iš didmiesčių, Vilniaus, Kauno, o taip pat ir Žemaitijos: Klaipėdos, Plungės ar Šiaulių.

„Planuodami plėtrą atkreipėme dėmesį į tai, kad Žemaitijos regione yra didelis tokių paslaugų poreikis, sulaukiame pakankamai daug užklausų, išsiunčiame nemažai detalių, kai kurie klientai mus kviečia atvykti pasisvečiuoti, sudalyvauti renginiuose, ragina greičiau atidaryti parduotuvę, kad galėtų prekes gauti greičiau ir paliesti savomis rankomis“, – apie sprendimą parduotuvę atidaryti uostamiestyje pasakoja, UAB Motorbike įmonės direktorius Egidijus Jancevičius.

 

Naujoje, 80 kv.m. parduotuvėje bus prekiaujama tiek originaliomis, tiek neoriginaliomis moto transporto dalimis, tepalais, alyvomis, aprangoma ir aksesuarais. Moto sporto entuziastai parduotuvėje galės išsirinkti tai, ko labiausiai reikia iš gausios aksesuarų, šalmų, padangų, daiktadėžių, kelioninio inventoriaus pasiūlos. „Motorbike“ parduotuvėje galima įsigyti visame pasaulyje moto sporte lyderiaujančios alyvos MOTOREX, Enduro čempionų ir sportinių keturračių vairuotojų naudojamų MAXXIS padangų, bus prekiaujama CFMOTO keturračiais, jų dalimis. Siūlomas platus ACERBIS produkcijos (aprangos, šalmai, apsaugos, motociklams plastikinės detalės) pasirinkimas. Taip pat gausus CROSSPRO – profesionalių apsaugų motociklams ir keturračiams pasirinkimas, vieno geriausių lietuviško prekinio ženklo –  GULL MX motokrosui ir enduro sportui skirtos aprangos.

„Bendradarbiaujame su partneriais, kurie atlieka profesionalų servisą ir modifikacijas sportinių motociklų amortizacijai, tad uostamiestyje teiksime ir šias paslaugas“, – geras žinias klaipėdiečiams vardija E. Jancevičius.

 

„Motorbike“ produkcija orientuota į keturračius, krosinius ir sportinius motociklus. Reikiamų dalių ir priedų naujoje parduotuvėje suras ir kelioninių motociklų bei čioperių savininkai. Planuojama, kad  Dubysos g.6 esančioje „Motorbike“ parduotuvėje bus galima įsigyti detalių ir vandens transporto priemonėms, kateriams, vandens motociklams.

„Pagrindinis mūsų tikslas – kokybiškas ir kiek įmanoma greitas detalių pristatymas, kompetetingi patarimai, kodėl reikia rinktis vienokią ar kitokią detalę. Mes visuomet stengiamės išsiaiškinti kliento poreikius ir pasiūlyti jam būtent tai ko reikia, o ne bet ką, kad tik nupirktų„, – teigia „Motorbike“ įkūrėjas E. Jancevičius.

Šiuos žodžius patvirtina ir faktas, kad su „Motorbike“ bendradarbiauja daugkartinis Lietuvos motociklų kroso čempionas Nerimantas Jucius bei Klaipėdos motociklų sporto klubas (MSK) „Kirai“.

 

„Motobike“ investuoja į greitą logistiką, tad užsakius reikiamas detales, jei jų tuo metu nėra parduotuvėje, siuntos pristatymas dažniausiai sulaukiamas jau kitą dieną, rečiau detalių kelionė trunka 1-2 darbo dienas. Originalių moto transporto detalių pristatymas, priklausomai nuo jų kiekio Europoje ar JAV esančiuose sandėliuose, gali trukti 1-4 savaites.

„Esame ne naujokai rinkoje. Stengiamės, kad žmonės važiuotų, kad mėgautųsi savo transporto priemone, kad laiką leistų pramogaudami, o ne nervintusi, kuomet

motociklas, suremontuotas kur nors garažėlyje, sustos pusiaukelėje tarp Klaipėdos ir Kauno. Turim patirties ir didelį žinių bagažą, tad Klaipėdoje planuojame taip pat suburti profesionalų komandą. Visada stengiamės būti greiti. Puikiai suprantame, ką reiškia sėdėti ir žiūrėti į važiuojančius draugus ar laukti pigių užsakytų detalių, kurias pristatys gal po mėnesio, o gal dviejų… Juk turim tokį trumpą sezoną, ar galim leisti laiką veltui? Štai todėl, greitai įvykdomi užsakymai ir kokybiškos paslaugos yra „Motorbike“ prioritetas“, – sako įmonės vadovas Egidijus Jancevičius.

 

Daugiau informacijos:

Egidijus Jancevičius, UAB Motorbike įmonės direktorius, tel. 863567542, egidijus@motorbike.lt

Share

Komentavimas atjungtas