MENIU

Komentarai įrašui Pasaulį užkariavę sporto batai pelnė Violetos ir Viliaus Tarasovų simpatijas yra išjungti Pramogos

Pasaulį užkariavę sporto batai pelnė Violetos ir Viliaus Tarasovų simpatijas

Ką bendro turi lietuviai su  šokliomis kengūromis? Nuo šiol šiuos simpatiškus gyvūnus ir sportą mėgstančius tautiečius vienys ypatinga naujiena Lietuvoje –  Kangoo Jumps batai, skirti fitnesui ir poilsiui.

Naują madą sporto pasaulyje diktuojantys batai jau užkariavo ir žinomų Lietuvos žmonių simpatijas. Dainininkų pora Violeta ir Vilius Tarasovai šią naujieną netikėtai atrado viename iš uostamiesčio sporto klubų ir panoro ją išbandyti patys.

„Neslėpsiu, jog iš pradžių, tik apsiavus šiuos batus buvo baimės, kad neišlaikysime lygsvaros dėl specifinio batų pado, tačiau jau žengiant pirmuosius žingsnius pajutome šių batų privalumus. Juos avint privalai koordinuoti savo judesius, pradeda dirbti visos raumenų grupės. Bėgioti su jais yra nepalyginamai lengviau nei mokytis važiuoti dviračiu“, – įspūdžiais apie „kengūras“ noriai dalijosi Vilius Tarasovas.

Pirmoji išlaikyti lygsvarą ant ypatingos konstrukcijos batų ryžosi Violeta.

„Iškart supratau, kad norėsiu dar. Su jais iškart pasijutau patogiai, o spyruokliuojantis šokinėjimas priminė vaikystę, apėmė toks kutenantis, smagus euforijos jausmas“, – šypsojosi Violeta Tarasovienė.

Aktyvų gyvenimą mėgstanti ir sportuojanti dainininkų šeima su Kango Jumps sportuoja salėje.

Lengvai spyruokliuojantys batai tinka ir aerobinėms kardio treniruotėms, ir lengvam krosui lauke.

1994 metais Šveicarijoje patentuotus Kangoo Jumps šokliuosius batus Lietuvoje pirmasis pristatė Klaipėdoje įsikūręs Herkaus sporto klubas, esantis vienintelis ir pagrindinis šių batų atstovas ir tiekėjas šalyje.

Vakarų šalyse „kengūros“  jau anksčiau tapo itin populiariu laisvalaikio leidimo ir sportavimo būdu. Prie neįprastos formos batų sėkmės prisidėjo ir unikalios jų savybės.  Su šiais batais gali sportuoti vaikai,  suaugusieji ir senjorai. Jie stiprina širdies ir kraujagyslių, raumenų sistemas. Sportuojant su „kengūromis“  galima sudeginti apie 1000 kalorijų per vieną valandą, pastebimai sumažinti kūno masę. Yra žinomi mažiausiai 33 reguliaraus spyruokliavimo privalumai sveikatai.

Su Kangoo Jumps galima sportuoti ir individuliai, ir grupinėse treniruotėse. Šią vasarą Lietuvoje pasirodžiusi naujiena jau sulaukė  įvairių šalies sporto klubų dėmesio.

„Sporto profesionalai ir besidomintys sportu žino, jog turint antsvorio arba bėgiojant ilgas distancijas labai didelė apkrova tenka būtent sąnariams ir jie dėvisi. Šie batai maksimaliai apsaugo sąnarius, padeda išvengti kelių, stuburo traumų. Todėl jie tinka ir turintiems problemų su sąnariais. Be abejonės vienas iš pagrindinių malonumų yra ir smagus šokinėjimo pojūtis, suteikiantis džiaugsmą bei pozityvias emocijas, kurių labai dažnai pasigendame mūsų lietaus ir niūrių orų šalyje“, – teigia Kangoo Jumps atstovai.

 

Share

Komentavimas atjungtas