MENIU

Komentarai įrašui Po koncerto Sel kvies šėlti didžiausiame uostamiesčio naktiniame klube yra išjungti Pramogos

Po koncerto Sel kvies šėlti didžiausiame uostamiesčio naktiniame klube

Gruodžio 29 dieną Klaipėdos “Švyturio” arenoje sprogs energijos bomba. Tą žada po Lietuvą sėkmingai turą tęsiantis Sel-as –  Egidijus Dragūnas. Į jo koncertą  uostamiestyje bilietai buvo išpirkti likus beveik mėnesiui iki pasirodymo. Dabar organizatoriai suka galvas kaip reikės sutalpinti visus norinčius patekti į naktinį klubą “Martini” – būtent čia E.Dragūnas po pasirodymo kvies visus savo gerbėjus.

“Martini” klubą Sel turo organizatoriai pasirinko dėl dviejų priežasčių – jis įsikūręs šalia “Švyturio” arenos ir vienu metu gali sutalpinti apie 1700 žmonių.

Susirinkusius į vakarėlį linksmins visas garsiausių šalyje didžėjų pulkas:  radistai iš Zip FM, Flaxen Beats DJs komanda, Marius Ivanoff ir kiti.

Teigiama, jog gruodžio 29-osios naktį “Martini” pasikeis taip, jog klubą bus sunku atpažinti. Iš sostinės į pajūrį bus atgabentos įspūdingos dekoracijos, kurios puoš abi klubo sales, publiką kaitins šokėjai ir šokėjos bei karšti house, punk funky house ritmai.

Panašu, kad Sel užsibrėžtas tikslas ir iškeltas sau iššūkis – surengti turą 5-iose Lietuvos arenose, jau yra pusiau įveiktas. Klaipėdos  “Švyturio” arenoje, talpinančioje 8000 žiūrovų, bilietų nėra. Alytuje E. Dragūno pasirodymas ant  kojų sukėlė tribūnas, o vienas iš vietos naktinių klubų taip ir nesutalpino visų norinčių patekti.

„5 miestai, 5 naktys – viena energija“ – toks šūkis šį kartą pristato Sel turą. Atlikėjas tikisi, jog susitikimas su klaipėdiečiais bus ypatingas, nes „Švyturio“ arenoje – puiki akustika, ji pritaikyta koncertams.

Turo metu skamba paskutinio albumo „Aš kaip žąsis“ hitai, geriausios visų laikų dainos bei remiksai. Sel pasirodymus arenoje dr labiau sustiprina aukščiausios kokybės garso ir vaizdo aparatūra.

„Sukūrėme visiškai naują pasirodymų koncepciją, kurią ir pristatysime visuose turo koncertuose“, – apie tai, kuo dar stebins savo gerbėjus, sako E. Dragūnas.

Share

Komentavimas atjungtas