MENIU

Komentarai įrašui Žymios klaipėdietės tapo modeliais yra išjungti Pranešimai spaudai

Žymios klaipėdietės tapo modeliais

Elegancija, prabanga ir išskirtiniais siluetais moteris džiuginantys lietuviško prekės ženklo „bliss by Violeta“ drabužiai atkeliavo ir į uostamiestį. Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ lankytojų dėmesį  traukė ne tik duris atvėrusi šio prekės ženklo  parduotuvė, bet ir žinomos klaipėdietės, trumpam tapusios naujos, rudeniui ir žiemai skirtos „bliss by Violeta“ kolekcijos modeliais.

Podiumu žengė grupės „Mango“ merginos  Rima Petrauskytė – Malašičevė, Gabija Sruogiūtė, Justina Jančiauskaitė.  Madas taip pat demonstravo choreografė, šokių grupės „TinaDance“ įkūrėja ir vadovė Kristina Navickaitė – Tina, styginių kvarteto „Musica Libera“ narė Rovena Žiogė, televizijos laidos „TV pagalba“ žurnalistė Sandra Žutautienė. Šaltojo sezono makiažo tendencijas vakaro metu pristatė makiažo studija „Lili Make Up“.

Moters vizitinė kortelė, šildysianti ir šią žiemą – ryškiai raudonos, prisirpusių vyšnių spalvos lūpos, puikiai derėjo su stilistės Ernestos Venskutės parinktais drabužių deriniais ir subtiliai atskleidė „bliss by Violeta“ dizainerės Violetos Sūdžiuvienės  kūrybos akcentus.  Tik moterims skirto lietuviško prekės ženklo siluetai  – švarios, lengvos linijos, lengvai glundančios prie kūno draperijos, jau vizitine mados namų kortele tapusi asimetrija, leidžianti jaustis laisvai ir patogiai, sužavėjo ir kolekciją demonstravusias žinomas Klaipėdos moteris. Jos atviravo, kad funkcionalius dizainerės Violetos Sūdžiuvienės drabužius mielai rinktųsi ir kasdienai,  ir vakarui.

Garsios uostamiesčio moterys įvertino subtilią naujos, rudeniui ir žiemai skirtos kolekcijos spalvų gamą, stilingą, nenuobodžią eleganciją ir universalumą, kuris yra vienas iš išskirtinių šio prekės ženklo akcentų.

Renginio vedėjas Remigijus Žiogas šmaikštavo, kad nuo šiol „bliss by Violeta“ prekės ženklas uostamiesčio vyrų piniginėms taps tikru išbandymu. Anot jo, užsukus į parduotuvę  dailiosios lyties atstovėms tikrai bus sudėtinga atsispirti pagundoms.

„bliss by Violeta“ mados namai įsikūrę Alytuje.  Šiame mieste siuvami ir šio prekės ženklo drabužiai. Mados namai  jau yra atidarę savo parduotuves Alytuje, Vilniuje ir Kaune, nuo šiol – ir Klaipėdoje.

Share

Komentavimas atjungtas